Szerethetünk úgy, ahogy ő szeret minket

2016. február 08., címkék: fasori egyházközség, házasság hete, Házasság hete

„A mi szeretetünkben, találkozásainkban ott van ő, a harmadik, ott van titokként az Isten szeretete, az a szeretet, ami előbb volt mindennél" – mondta Tóth János misszióvezető lelkész a Házasság hete központi nyitó istentiszteletén a Budapest-Fasori Református Egyházközség templomában, február 7-én. Az istentiszteleten részt vett Hegedűs Endre zongoraművész és felesége Katalin, az idei programsorozat arcai, akik elmondták, ahogy nekik muzsikusoknak is minden nap próbálniuk kell, ugyanúgy a szeretetet is nap mint nap gyakorolnunk kell egymás felé.

"Helyeden vagy?"

2010. október 13., címkék: evangélizáció, fasori egyházközség, evangelizáció

Evangélizációs hetet tartanak a Budapest-Fasori Református Gyülekezetben Végh Tamás szolgálatával.

Más lesz az élet karácsony után? - a Fasorból közvetített ünnepi istentiszteletet az MTV

2009. december 25., címkék: karácsony, Háttér, végh tamás, fasori egyházközség

Más lehet az élet karácsony után, elöször belülről, majd "kivülről is", ha elfogadjuk Jézus váltságművét - fogalmazott Végh Tamás, a Fasori Református Egyházközség  lelkipásztora, karácsonyi igehirdetésében. A pérdikáció textusa a Biblia központi üzenete volt, János 3,16. Az Istentiszteletet a Magyar Televízió (MTV) élőben közvetítette - talán utoljára. Az MTV felvétele IDE kattintva megtekinthető, Végh Tamás szolgálata pedig hangzó formátumban letölthető a fasori gyülekezet honlapjráról, IDE kattintva. Az igehirdetés szöveges változatát alább közöljük.